fbpx

Fortinge

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; FORTINGE’in Google Play Store ve IOS App Store’da yayınladığı ForPrompt Remote Controller uygulaması için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

İnternet Kullanım İzinleri, Uygulamamızdan Verilerin Şifreli sunuculara gönderilebilmesi için gerekli olan izindir ve kullanıcıların bunu tanımlaması gerekir. Bu izinler telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz. Verilen internet erişim izni sadece uygulama içerisindeki ayarlar içindir.

Kamera Kullanımı: Mobil Uygulamalarımızda kamera kullanımı sadece bağlantıyı karekod yardımıyla yapabilmek içindir. Kullanıcı bilgisi dışında kullanımı söz konusu değildir. Mobil uygulamada çekilen fotoğraflar hiçbir şekilde depolanmaz.

Uygulamalarımız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.

FORTINGE, her zaman kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Fakat, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için FORTINGE’i sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz. 

FORTINGE, bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız.

Uygulamalarımız sadece Google Play Store ve IOS App Store’da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir Android ya da IOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden FORTINGE sorumlu tutulamaz.

Bu uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı FORTINGE’e aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, info@fortinge.com mail adresinden bize iletebilirsiniz.

FORTINGE; bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, “son güncelleme tarihi” olarak en alt kısımda belirtiriz. 

Son güncelleme tarihi:

12.06.2020